نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی:
در تلاشیم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم را به وضعیت مناسب در خدمات‌دهی به مردم تبدیل کنیم

3 آذر 1397
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در تلاشیم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم را به وضعیت مناسب در خدمات‌دهی به مردم تبدیل کنیم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، دکتر شهریاری در بازدید از بیمارستان امام حسین (ع) اهرم افزود: وزارت نفت تاکنون ٨.۵ میلیارد ریال در توسعه و تجهیز مرکز تشخیص طبی شهر اهرم مشارکت کرده و ۱۰ میلیارد ریال از تعهد خود به توسعه بیمارستان امام حسین (ع) را ابلاغ کرده و در تلاشیم با ابلاغ ۴۰ میلیارد ریال اعتبار باقیمانده از سوی مجری عمران و آبادی مناطق نفت‌خیز تا پایان سال ٩٧، بیمارستان امام حسین اهرم را به وضعیت مناسب در خدمات‌دهی به مرم تبدیل کنیم.
وی ادامه داد: ۱۷ میلیارد ریال از اعتبارات ملی وزارت بهداشت نیز برای این بیمارستان ابلاغ‌شده است و امیدواریم با ادامه جذب اعتبارات ملی وزارت بهداشت برای ردیف‌های هتلینگ و بیمارستان‌های جدیدالاحداث و همچنین تجهیز کامل بیمارستان و اختصاص پزشکان متخصص، با همراهی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان شهرستان، بیمارستان امام حسین (ع) یک مرکز درمانی با تجهیزات کامل گردد.
دکتر شهریاری خاطرنشان کرد: با تحویل تجهیزات درمانی لازم بخش‌های اورژانس، زنان و زایمان، داخلی و بستری و اتاق عمل بیمارستان امام حسین (ع) فعال می‌شود که این امر به کاهش ارجاع بیماران به مرکز استان برای نیازهای درمانی منتهی خواهد شد.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده در یک ماه اخیر و پیرو جلساتی که با معاون درمان وزارت بهداشت و مدیرکل بودجه این معاونت داشتیم توانستیم مجوز تحویل ۳۰ ردیف لیست تجهیزات موردنظر را اخذ کرده و اکنون این تجهیزات آماده حمل به شهرستان است.
دکتر سید کمال‌الدین شهریاری اظهار داشت: با توجه به مراجعه بخش‌های از مردم دشتستان به‌واسطه نزدیکی به تنگستان برای انجام مشکلات درمانی، تکمیل و تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) اهرم علاوه بر استفاده مردم تنگستان، موجب بهره‌مندی مردم این بخش از استان از امکانات درمانی این بیمارستان نیز خواهد بود.
گفتنی است در بازدیدی که از بیمارستان امام حسین (ع) اهرم صورت گرفت مشاور وزیر نفت و مجری طرح عمران مناطق نفت‌خیز، دکتر شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر بیژنی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مهندس عادل مقدس سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان و دکتر طاووسی ریاست بیمارستان امام حسین (ع) اهرم و تنی چند از مسئولین شهرستان حضور داشتند.

انتهای پیام/ ن.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     نماینده.مجلس     دکتر.سیدکمال‌الدین.شهریاری     بیمارستان.امام.حسین     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   3 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >