معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
اعطای ۷۱۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به کارکنان دانشگاه

3 مهر 1397
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۷۱۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به ۳ هزار و ۴۰۰ نفر از کارکنان شاغل در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اعطاشده است.

 دکتر ایرج بیژنی بیان داشت: یکی از اقدامات رفاهی که معاونت توسعه جهت رفاه حال کارکنان این دانشگاه در نظر گرفته است اعطای تسهیلات به کارکنان شاغل در این مجموعه بوده که با همکاری سه بانک صادرات، تجارت و ملت صورت گرفته است.
وی تصریح کرد: بیشترین میزان اعتبار در سال گذشته ۲۴۰ میلیارد ریال معادل یکهزار و ۵۰۰ نفر بوده و در سال ۹۷ نیز این مبلغ به ۴۷۰ میلیارد ریال رسیده که به یکهزار و ۹۰۰ نفر اعطاشده است.
دکتر بیژنی با اشاره به اینکه این تسهیلات در قالب‌ خرید کالا، جعاله تعمیر و ودیعه مسکن بوده خاطرنشان کرد: مبلغ وام‌های اعطاشده از ۱۰۰ میلیون ریال تا ۵۰۰ میلیون ریال است که بسته به میزان حقوق دریافتی، نوع استخدام و سابقه کار در بین شهرستان‌های مختلف و ستاد دانشگاه توزیع‌شده است.
وی ضمن اشاره به اینکه بیشترین تسهیلات از بانک‌های صادرات و ملت بوده است افزود: این تسهیلات شامل مدیران، اعضای هیأت علمی، اساتید، کارکنان و حتی بهورزان که در دورترین نقاط استان در حال ارائه خدمت هستند نیز می‌شود.
این مقام مسئول بیان داشت: دوره بازپرداخت تسهیلات در سال گذشته سه‌ساله بوده که در سال جدید و به‌منظور رفاه حال کارکنان به دوره چهارساله تبدیل‌شده است.
دکتر بیژنی همچنین تصریح کرد: در سال گذشته میزان تسهیلات از ۱۰۰ میلیون ریال تا ۵۰۰ میلیون ریال است بوده که در سال جدید این مبلغ از ۲۰۰ به ۵۰۰ میلیون ریال افزایش‌یافته است.
انتهای پیام/ م.ف ۱۰۲۶
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تسهیلات     دکتر.ایرج.بیژنی     معاون.توسعه        

تاریخ بروز رسانی:   3 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >