با حضور استاندار بوشهر صورت گرفت؛
بهره‌برداری از ساختمان آموزشی_اداری بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) گناوه

11 شهريور 1397
ساختمان آموزشی_اداری بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) گناوه با حضور استاندار بوشهر به بهره‌برداری رسید.

استاندار بوشهر در این آیین بابیان اینکه وجود افراد جسور و شجاع در حوزه‌ی مدیریت ضرورت دارد اظهار داشت: در حوزه‌ی استان وجود مدیرانی که بدانند چطور و کجا هزینه کنند باعث رضایت مردم می‌شود.
عبدالکریم گراوند بابیان اینکه نیرویی که انگیزه داشته و عاشق خدمت باشد به دنبال حل مشکلات است افزود: چنانچه مدیران وظایف خود را به‌درستی انجام دهند مردم نیز قدردان آنان خواهند بود.
وی با اشاره به تأثیر عملکرد مطلوب در رضایت مردم گفت: درگذشته مردم شهرستان گناوه نسبت به این بیمارستان احساس رضایت نداشتند اما در حال حاضر آن نارضایتی و انتقاد، به رضایت آن‌ها تبدیل‌شده است.
استاندار بوشهر با اشاره به اهمیت فعالیت خیرین در حوزه‌ی درمان، بهداشت، ساخت مدارس و مساجد بیان داشت: با توجه به مشکلات مالی دولت، وجود افراد خیر و حمایت آن‌ها از بخش‌های بهداشت و درمان ضروری است‌.
تعداد شش پروژه در هفته دولت در شهرستان گناوه به بهره‌برداری رسیده است
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اعتبار ۴۰ میلیارد ریالی پروژه‌های‌ خانه بهداشت شهرستان گناوه اظهار گفت: در هفته دولت سال جاری شش پروژه‌ی خانه بهداشت در سطح شهرستان به بهره‌برداری رسیده است.
دکتر ایرج بیژنی از راه‌اندازی بخش جدیدترمیم زخم در بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) شهرستان گناوه خبر داده و افزود: این بخش یک اقدام جدید در حوزه درمان استان بوده و اعتبار آن ۱۰ میلیارد ریال است.
وی تأکید کرد: با راه‌اندازی این بخش شرایط درمان خوب و مطلوبی برای زخم‌های مزمن فراهم می‌شود.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین گناوه با اشاره به راه‌اندازی اولین کلینیک تخصصی این شهرستان گفت: در این کلینیک دوازده پزشک متخصص به ارائه‌ی خدمت مشغول هستند.
شهرام جلال پور بابیان اینکه خرید تجهیزات رفاهی بیمارستان و تعویض ۶۰ تخت فرسوده یکی از اقدامات مهم در این زمینه بوده بیان کرد: با توجه به مشکلاتی که در پانسیون‌های پزشکان متخصص وجود داشت ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای حل مشکلات و تجهیز آن‌ها هزینه شده است.
وی اعتبار خرید تجهیزات بخش‌های مختلف چشم‌پزشکی، سونوگرافی و ارتوپدی را 28 میلیارد ریال عنوان کرد.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین گناوه بازسازی فضای فیزیکی اتاق‌های عمل، بازسازی‌ و افزایش فضای فیزیکی اورژانس، احیای فضای سبز بیمارستان را از دیگر اقدامات انجام‌شده در این بیمارستان برشمرد.
ساختمان اداری بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) شهرستان گناوه بااعتبار ۱۷ میلیارد ریال، هم‌زمان با روز پایانی هفته دولت با حضور استاندار، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس و فرماندار گناوه افتتاح شد.
گفتنی است استاندار بوشهر به همراه نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس، فرماندار گناوه، امام‌جمعه و برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان و استان از بخش‌های‌ مختلف‌ بیمارستان بازدید کردند.

انتهای پیام/ م.خ  ۴۰۳۰+ م.ن ۳۰۸۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هفته.دولت97     بهره‌برداری     استاندار     عبدالکریم.گراوند     معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی    
شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >