آزمون کشوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

23 امرداد 1397
مسئول اجرایی آزمون معارف قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: آزمون کشوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در رشته‌های معارف قرآنی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

حامد یوسفی در حاشیه برگزاری این آزمون افزود: این دوره از مسابقات برای نخستین بار به میزبانی مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: در سال‌های گذشته داوطلبین منتخب استانی برای حضور در مسابقات سراسری می‌بایست به استان فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز مراجعه می‌کردند.
مسئول اجرایی آزمون معارف قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: در سال جاری با توجه به ارزیابی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از فعالیت‌ها و رویدادهای شاخص قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به‌عنوان یکی از حوزه‌های امتحانی در جشنواره قرآن و عترت معرفی شد.
حامد یوسفی بیان کرد: حضور بیش از ۱۲۰۰ نفر از کارکنان، دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جشنواره قرآن و عترت، نشانه انس روزافزون خانواده نظام سلامت استان بوشهر با معارف والای قرآن و عترت است.
مسئول اجرایی آزمون معارف قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: در مرحله کشوری این آزمون ۱۹ نفر از فعالین قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و ۳ نفر مهمان از استان‌های فارس، سیستان و بلوچستان و کرمانشاه در آزمون کشوری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در رشته‌های معارف قرآنی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شرکت کردند.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
آزمون     جشنواره.قرآن     حامد.یوسفی        

تاریخ بروز رسانی:   23 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >