سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان:
ارایه خدمات سلامت باید با بالاترین کیفیت انجام شود

6 تير 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: ارایه خدمات سلامت باید با عشق به مردم و با بالاترین کیفیت انجام شود.

مهندس عادل مقدس در نشست با بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان افزود: ما در شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان به‌عنوان یک تیم و مجموعه منسجم باید در جهت ارتقا و پیشرفت سلامت جامعه تحت پوشش خود بکوشیم.
وی خاطرنشان کرد: هرگونه ضعف و کاستی در هر جزء از این سیستم عملکرد سایر اجزاء را تحت تأثیر قرار داده بنابراین باید با تلاش و حساسیت تک‌تک افراد در جهت رفع نواقص که نتیجه آن افزایش سطح سلامت مردم است، بکوشیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان اظهار داشت: 94 درصد از دریافت‌کنندگان خدمات سلامت در شهرستان تنگستان از ارایه این خدمات راضی بوده و این مهم نتیجه تلاش‌های صورت گرفته توسط همه افراد شبکه به‌ویژه بهورزان مستقر در خانه‌های بهداشت است.
وی ضمن تقدیر و تشکر از بهورزان به دلیل تلاش‌هایی که در زمینه ارایه خدمات انجام داده‌اند، افزود: با توجه به توانایی بالا و وجود بهورزان نمونه استانی در این شهرستان لازم است تا با کمک یکدیگر و تلاش بیشتر سطح رضایتمندی مردم در ارایه خدمات سلامت را افزایش دهیم.
مهندس عادل مقدس بیان کرد: نظم و انضباط سازمانی و چیدمان استاندارد از مؤلفه‌های مهم در خانه‌های بهداشت است که باید توسط بهورزان موردتوجه قرار گیرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان ادامه داد: افزایش حساسیت در ارایه خدمات به زنان باردار باعث کاهش مرگ نوزاد و مادر می‌شود بنابراین از بهورزان انتظار می‌رود که با در نظر داشتن این نکته در جهت افزایش سطح ارایه خدمات به این افراد بکوشند.
گفتنی است نشست بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با حضور معاون بهداشتی، مدیر آموزشگاه بهورزی و کلیه بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در محل سالن اجتماعات این شبکه برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     بهورزان     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   6 تير 1397

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >