سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
بهار قرآن فرصت مغتنمی است که پنجره دلمان را رو به معبود بازکنیم

1 خرداد 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: بهار قرآن فرصت مغتنمی است که پنجره دلمان را رو به معبود بازکنیم.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی افزود: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن و تحدیرخوانی جزءهای قرآن کریم در ستاد مرکز بهداشت در حال برگزاری است.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: آیین معنوی محفل انس با قرآن با استشمام عطر دل‌انگیز تحدیرقرآن کریم در ماه مبارک رمضان با حضور پرسنل مرکز بهداشت در حال برگزاری می‌باشد.
مهندس حسن فخرایی اضافه داشت: این محفل نورانی باهدف اشاعه و ترویج فرهنگ قرآنی با توجه به فضیلت و اهمیت قرائت قرآن کریم در این ماه و با حضور پرشور پرسنل متدین هر روز از ساعت 20/7 لغایت 50/7 دقیقه برپا می‌گردد.
وی تأکید کرد: تلاوت و تدبر قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان و بهار قرآن فرصت مغتنمی است که پنجره دلمان را رو به معبود بازکنیم و کلام پروردگار را با گوش جان بشنویم و بخوانیم همان‌گونه که پیامبر اکرم (ص) فرمودند "هرکس در این ماه آیه‌ای از قرآن بخواند برای او همانند پاداش کسی است که یک ختم قرآن را در غیر ماه رمضان خوانده باشد".
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر عنوان داشت: در پایان این محفل به‌قیدقرعه به 5 نفر از شرکت‌کنندگان که به سؤالات مسابقه مفاهیم قرآنی پاسخ صحیح داده‌اند جوایزی اهدا خواهد شد.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ماه.رمضان     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >