سرپرست شبکه بهداشت دیر خبر داد:
برگزاری کارگاه‌های آموزشی با موضوع چهارشنبه‌سوری در شهرستان دیر

20 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دیر از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع چهارشنبه‌سوری و خطرات ناشی از آن در این شهرستان خبر داد.

مهندس احمد آخوندی در حاشیه کارگاه آموزشی با موضوع چهارشنبه‌سوری در آبدان اظهار کرد: چهارشنبه‌سوری نباید با رفتارهای پرخطر به چهارشنبه سوزی تبدیل شود.
وی افزود: چهارشنبه پایان سال متأسفانه با رفتارهای پرخطر از یک سنت بسیار قدیمی به یک سنت صنعتی تبدیل‌شده است و بسیاری از سودجویان با ابزاری که در اختیار فرزندان و جوانان قرار می‌دهند آسیب‌های جبران‌ناپذیری را برجای می‌گذارند که شاید تا سالیان سال جبران‌ناپذیر باشد.
مهندس آخوندی با اشاره به خطرات چهارشنبه آخر سال و لزوم فرهنگ‌سازی برای مقابله با مواد محترقه خطرساز تصریح کرد: خانواده‌ها مراقب باشند چهارشنبه‌سوری نباید با رفتارهای پرخطر فرزندانشان به چهارشنبه‌سوری تبدیل شود.
مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر نیز گفت: امسال در ایام نوروز پنج پایگاه اورژانس ۱۱۵ در شهرهای دیر، بردخون، درود احمد، آبدان و دوراهک فعال هستند و در ایام نوروز به مردم خدمات می‌دهند.
محمود حسینیان افزود: همه خدمات اورژانس ۱۱۵ اعم از مشاوره و یا اعزام بیمار رایگان انجام می‌گیرد و هیچ هزینه برای انتقال بیماران دریافت نمی‌شود.
وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین و مؤثرترین برنامه‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیر جلب رضایت ارباب‌رجوع از طریق افزایش کیفیت خدمات و پاسخگویی بیشتر و بهتر به شهروندان است.
حسینیان اظهار امیدواری کرد: شهروندان با پرهیز از رفتارهای پرخطر در چهارشنبه آخر سال، امسال را با خاطره‌ای خوش به استقبال نوروز بروند.
یوسف توزی از تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای آبدان نیز در خصوص اهمیت آموزش اصول ایمنی به دانش‌آموزان گفت: در این کارگاه نحوه برخورد و کمک به بیمارانی که دچار سوختگی شده‌اند آموزش داده شد.
وی ادامه داد: با همکاری شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دیر و اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای شهرستان دیر و آبدان مسابقه پیامکی بین دانش آموزان مقطع اول و دوم متوسطه راهنمایی حضرت امام خمینی برگزار شد و جزوه‌های مربوط به سوختگی برای آگاه‌سازی خانواده‌ها نیز بین دانش‌آموزان توزیع شد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
چهارشنبه.سوری     مهندس.احمد.آخوندی     محمود.حسینیان     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   20 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >