برگزاری مانور امداد و نجات با مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان

13 دی 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: مانور امداد و نجات به مناسبت روز ملی ایمنی در زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی با مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان روبروی آموزشگاه مطهری شهر اهرم برگزار شد.

مهندس عادل مقدس در حاشیه این مانور افزود: مانور امداد و نجات با حضور تیم واکنش سریع و مدیریت بحران متشکل از کارشناسان بهداشت محیط، پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها، سلامت روان، سلامت خانواده و اورژانس 115 برگزار شد.
وی تصریح کرد: این مانور باهدف افزایش آمادگی تیم‌های واکنش سریع و مدیریت بحران در زمان وقوع زلزله و کاهش خسارات جانی و مالی ناشی از زلزله برگزار شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: آمادگی برای مقابله با حوادث و بلایا و کمک به مردم آسیب‌دیده از اولویت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان است و تلاش این نهاد بر این است که با حداکثر توان خود برای خدمت‌رسانی به حادثه دیدگان در زمان وقوع بحران و بلایا آماده باشد.
گفتنی است مانور امداد و نجات با همکاری نهادهای شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری، آموزش‌وپرورش، آتش‌نشانی، هلال‌احمر، بسیج، آب و فاضلاب، برق، راه و شهرداری و نیروی انتظامی شهرستان تنگستان برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مانور     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   13 دی 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >