کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
برای دوام یک ازدواج سالم و پایدار، زوجین قبل از ازدواج باید به مهارت خودآگاهی رسیده باشند

29 آذر 1396
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: برای دوام یک ازدواج سالم و پایدار، زوجین قبل از ازدواج باید به مهارت خودآگاهی رسیده باشند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، امید کازرونیان در کارگاه آموزشی ازدواج پایدار اظهار داشت: اهمیت ازدواج به‌عنوان یک امر مقدس و آسمانی در همه ادیان تأکید شده است.
کارشناس مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: ازدواج یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های زندگی هر فرد می‌باشد و اگر در این امر مقدس دقت لازم صورت نپذیرد، چه‌بسا مشکلات فراوان و آسیب‌های زیادی برای فرد و جامعه در بر خواهد داشت.
کازرونیان اظهار داشت: فردی را که برای ازدواج انتخاب می‌کنید، باید آن فرد را در زمینه‌های مختلف مورد ارزیابی قرار دهید و جذابیت‌های فردی، شخصیتی، اجتماعی، اقتصادی و خانوادگی فرد را مدنظر و بررسی قرار دهید.
 وی تصریح کرد: در کنار جذابیت‌های خود و استفاده از نظریات افراد صاحب‌نظر به یک انتخاب مثبت دست بزنید و قبل از ازدواج صفات و خصوصیات مثبت و منفی یکدیگر را بدانید.
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: افرادی که قصد ازدواج دارند، باید علایق و استعدادهای خود را بشناسند زیرا فردی که خودآگاهی داشته باشد، ملاک‌های صحیح و دست‌یافتنی قابل قبولی و واقعی خواهد داشت.
امید کازرونیان گفت: صداقت تضمین‌کننده زندگی از روز آشنایی تا پایان عمر است و دوران آشنایی یکی از مهم‌ترین دوران قبل از ازدواج محسوب می‌شود، در این دوران باید نظرات خود را صریح و شفاف با یکدیگر بیان کرد.
گفتنی است کارگاه آموزشی ازدواج پایدار در دانشگاه آزاد (سما) آبپخش با حضور دانشجویان و با همکاری کارشناسان واحد سلامت روان و سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان دشتستان برگزار شد.
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
ازدواج.سالم     امید.کازرونیان     شبکه.بهداشت.درمان.شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >