حضور پرشور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سخنرانی استاد رائفی پور/ گزارش تصویری

7 آذر 1396
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور پرشور و گسترده خود در سالن اجتماعات شهید بهشتی دانشگاه پای سخنان استاد علی‌اکبر رائفی پور نشستند.

 به گزارش مفدا بوشهر شامگاه شنبه چهارم آذرماه سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مملو از دانشجویانی بود که برای شنیدن سخنان استاد علی‌اکبر رائفی پور حضور یافته بودند اما به دلیل ازدحام جمعیت و کمبود مکان، تعدادی از دانشجویان ناچار شدند بر روی سن بنشینند یا در حاشیه‌های سالن بایستند و جمعی نیز از بیرون سالن به سخنان استاد رائفی پور گوش دادند.
 این استاد دانشگاه با طرح مباحثی ازجمله سبک زندگی دانشجویی، دغدغه‌های یک دانشجو درباره تغییر ذائقه افراد که منجر به تغییر رفتار و سبک زندگی می‌شود مطالبی عنوان کرد.
 وی گفت: در طول شبانه‌روز به‌طور مدام اطلاعاتی در اختیار ما قرارمی‌گیرد که این اطلاعات و تبلیغات به‌طور ناخودآگاه بر ذائقه انسان اثر می‌گذارد و سبک زندگی و رفتار ما را تغییر می‌دهد.
 رائفی پور افزود: همه این اطلاعات که از سوی رسانه‌ها، ابزارهای تبلیغاتی و فضاهای مجازی منتشر می‌شود برای این است که نیازهای ما را مدیریت کنند و فکر و رفتار ما را تغییر دهند.
 وی تأکید کرد: این تبلیغات موجب می‌شود که فطرت انسان سرکوب و غریزه او تحریک ‌شود و حس نداشتن در انسان به وجود آید و برای به دست آوردن این نیازهای کاذب به هر وسیله‌ای متوسل می‌شود.
این نشست با عنوان دغدغه‌های یک جوان دانشجو به مناسبت هفته بسیج به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن اجتماعات شهید بهشتی برگزار شد.
انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دانشجویان     علی‌اکبر.رائفی‌پور     معاونت.دانشجویی‌فرهنگی    

تاریخ بروز رسانی:   7 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >