سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
فضای عمومی و زیرساختی پردیس دانشگاه باید در شان دانشجویان باشد/ گزارش تصویری

18 مهر 1396
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: فضای عمومی و زیرساختی پردیس دانشگاه باید بهبودیافته تا در شأن دانشجویان باشد.

دکتر سعید کشمیری که به‌منظور شرکت در نشست مشترک شورای مدیران و شورای آموزش از پردیس دانشگاه نیز بازدید داشت، گفت: تأمین آرامش خاطر، سلامت و اشتیاق دانشجویان، اساتید و کارکنان به محل تحصیل و کار موضوعی بسیار مهم است که برای دستیابی به آن از تمام توان خود استفاده می‌‎کنیم.
دکتر کشمیری با ابراز خرسندی از پیشرفت‌های حوزه آموزش در سال‌های اخیر افزود: اقدامات بسیار ارزشمندی برای ارتقای علمی و آموزشی دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صورت گرفته است اما کافی نیست و باید تا رسیدن به نقطه مطلوب تلاش بیشتری صورت گیرد.
اولویت‌های معاونت آموزشی اجرای طرح تحول و نوآوری در آموزش و اجرای مصوبات شورای آموزشی است
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با ارایه گزارشی از اقدامات معاونت آموزشی گفت: اجرای مصوبات شورای دانشگاه در راستای توسعه رشته‌ها و مقاطع تحصیلات تکمیلی و اجرای طرح تحول و نوآوری در حوزه آموزش از اولویت‌های سال جاری است.
دکتر سید سجاد اقبالی خاطرنشان کرد: رفع مشکلات موجود در فضای عمومی و زیرساختی پردیس در روند آموزشی و اداری این مجموعه تأثیر انکارناپذیری دارد.
نشست مشترک شورای مدیران و شورای آموزش دانشگاه در سالن اجتماعات پردیس دانشگاه با حضور سرپرست دانشگاه، مشاور اجرایی و رییس دفتر حوزه ریاست، معاون توسعه مدیریت منابع، معاون تحقیقات و فناوری، معاون دانشجویی و فرهنگی، مدیر حراست و مدیر روابط عمومی دانشگاه، روسای دانشکده‌ها، مدیران حوزه مالی و انسانی معاونت توسعه، مدیر بودجه و تشکیلات و مدیران دانشجویی و فرهنگی در سالن اجتماعات پردیس دانشگاه برگزار شد.
در این نشست اساتید و روسای دانشکده‌ها به بیان مهم‌ترین مشکلاتی مانند کمبود فضای فیزیکی و نیروی آزمایشگاهی و آموزشی در پردیس دانشگاه پرداختند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پیش از حضور در نشست مشترک شورای مدیران و شورای آموزش با ادای احترام به مقام شهید گمنام دانشگاه روند احداث یادمان شهید را مورد ارزیابی قرار داد و از فضای عمومی پردیس دانشگاه، خوابگاه‌های دانشجویی و اساتید، سلف‌سرویس و تجهیزات سرمایشی بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفت.

انتهای پیام/ م.پ- 1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.مدیران     شورای.آموزش     بازدید     پردیس     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   18 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

نظرات ارسالی
ممنون از دکتر کشمیری ان شاالله دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با وجود دانشجویان مستعد و اساتید ممتاز و مسولین دلسوز در قطب خودش ودر ایران بدرخشد که واقعا لیاقتش را دارد به امید آن روز
بیتا

لینک به این صفحه
< >