ثبت‌نام بیش از یکهزارو 200 نفر از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

19 تير 1396
کارشناس مرکز قرآن و عترت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از یکهزارو 200 نفر استاد، کارمند و دانشجو از سوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش‌های مختلف بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت ثبت‌نام کرده‌اند.

رقیه جمیری در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور همزمان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حال اجراست.
مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت در حال پیگیری مستمر می باشد
وی با بیان اینکه مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت در حال پیگیری مستمر می باشد تصریح کرد: پس از اتمام نام‌نویسی و پذیرش شرکت‌کنندگان، آزمون کتبی و شفاهی جشنواره برگزار و منتخبین هر رشته در بخش کتبی، اردیبهشت‌ماه 96 جهت شرکت در مرحله سراسری جشنواره عازم شیراز شدند.
جمیری اضافه کرد: بعد از اتمام آزمون سراسری در بخش کتبی و داوری بخش هنری و ادبی 4 نفر از نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حائز رتبه برتر در سطح کشور شدند.
کارشناس مرکز قرآن و عترت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: نامدار کرمی نژاد در بخش احکام، اکبر باد مهر در بخش عکس، سکینه کشتکار در بخش داستان‌نویسی و محمد صدقیان در بخش طراحی جلد نشریه حایز رتبه برتر در سطح کشور شده‌اند.
وی تصریح کرد: در بخش آوایی جشنواره نیز برای نخستین بار پس از آغاز به کارگروه تواشیح و مدیحه‌سرایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اثر هنری این گروه به همراه آثار شرکت‌کنندگان رشته‌های اذان، دعا و ترجمه خوانی قرآن کریم با همکاری صداوسیمای مرکز بوشهر ضبط و جهت ارزیابی به مرکز ارسال شد.
رقیه جمیری اظهار کرد: کارگاه ارتقای فنی تلاوت ویژه منتخبین جشنواره در رشته‌های حفظ و قرائت طی 9 جلسه در حال انجام است تا درنهایت نمایندگان دانشگاه در رشته‌های مذکور با آمادگی کامل در تاریخ 25 لغایت 28 تیرماه به جشنواره سراسری که در شیراز برگزار می‌گردد حضور پیدا کنند.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
جشنواره     قرآن.و.عترت     رقیه.جمیری     معاونت.دانشجویی‌فرهنگی    

تاریخ بروز رسانی:   19 تير 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >