رییس شبکه بهداشت و درمان دیّر:
ماه مبارک رمضان بستر مناسبی برای وحدت هر چه بیشتر جامعه اسلامی است

4 تير 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: ماه مبارک رمضان بستر مناسبی برای وحدت هر چه بیشتر جامعه اسلامی است و مسلمانان باید از این فرصت الهی بهره ببرند.

عادل مقدس در ضیافت افطار کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: همدلی و اتحاد لازمه جامعه ایران اسلامی است و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در سایه اتحاد و ولایت‌فقیه خدشه‌ناپذیر است.
وی افزود: ماه مبارک رمضان بستر مناسبی برای وحدت هر چه بیشتر جامعه اسلامی است و مسلمانان باید از این فرصت الهی بهره ببرند و از اختلافات و هر آنچه باعث تفرقه می‌شود بپرهیزند.
وی اضافه کرد: ماه رمضان، ماه عبادت و بندگی و نشستن سر سفره تنها ملجأ و پناهگاه عرش و فرش است و برنامه برپایی ضیافت افطار در راستای دورهمی معنوی کارکنان و تقدیر از زحمات و تلاش آن‌ها در حوزه سلامت برگزار شد.
این ضیافت افطار که به همت روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر برگزار شد، کارکنان واحدهای ستادی و محیطی تحت پوشش این شبکه در فضایی صمیمی پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء روزه خود را افطار کردند.
در این مراسم معنوی بیش از 100 نفر از کارکنان حضور داشتند.
فرماندار شهرستان دیّر مهمان ویژه این ضیافت بود که در کنار کارکنان و مسئولین شبکه بهداشت و درمان این شهرستان روزه خود را افطار کرد.
در ادامه گزارش تصویری این مراسم می‌آید:
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
ماه.رمضان     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     مهندس.مقدس     افطار        

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >