همایش سفیران سلامت دانش‌آموزی در دیلم برگزار شد

18 ارديبهشت 1396
همایش سفیران سلامت دانش‌آموزی به مناسبت هفته سلامت و هفته گرامیداشت مقام معلم با همکاری اداره آموزش‌وپرورش شهرستان دیلم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، مدیر آموزش‌وپرورش این شهرستان در این آئین اظهار داشت: فعالیت‌های بسیار خوبی توسط سفیران سلامت دانش‌آموزی در مدارس شهرستان انجام‌شده است که قابل‌تقدیر است.
عباس امید با تقدیر از تلاش‌های معلمان، بیان کرد: اجرای برنامه مدارس حامی سلامت و سفیران سلامت دانش‌آموزی نقطه قوت ارتقای سطح آگاهی و درنهایت سلامت دانش آموزان در مدارس است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز در خصوص تشکل دانش‌آموزی سفیران سلامت اظهار داشت: محیط‌های آموزشی که گروه‌های هدف شامل کودکان، نوجوانان و جوانان را در خود جای‌داده است مکانی بسیار مناسب برای اجرای برنامه آموزش همسالان، ازجمله سفیران سلامت در ارتقای سطح بهداشت و تندرستی دانش آموزان و درنهایت جامعه هستند و از این طریق آموزش‌های عمیق‌تری را می‌توانند کسب کنند.
محمود ذاکری اضافه کرد: سفیر سلامت پل ارتباطی مدرسه و خانواده است و می‌توانند در زمینه ایجاد فرهنگ سلامتی در مدرسه و خانواده خود نقش اساسی داشته باشند.
در پایان همایش نیز رژه سفیران سلامت اجرا شد و لوح تقدیر که از سوی شبکه بهداشت و درمان و اداره آموزش‌وپرورش تهیه‌شده بود به مدیران و مربیان بهداشتی مدارس دارای سفیر سلامت اهدا شد.
انتهای پیام/ م.د 3060

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
همایش     سفیران.سلامت     هفته.سلامت     روز.معلم     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    
   

تاریخ بروز رسانی:   18 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >