کشف و جمع‌آوری انواع شیرینی خشک غیربهداشتی در گناوه

4 ارديبهشت 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از جمع‌آوری بیش از صد کیلوگرم انواع شیرینی خشک غیربهداشتی توسط بازرسین بهداشت محیط شهرستان گناوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس علیرضا یوسفی گفت: با توجه به‌قرار گرفتن در هفته سلامت، طرح تشدید و بازرسی از صنوف حساس بیشتر شده که در این بازدیدها مقدار 125 کیلوگرم انواع شیرینی خشک غیرقابل‌مصرف انسانی کشف و معدوم شد.
وی بابیان اینکه مردم عزیز هنگام خرید مواد غذایی به مشخصات سلامت آن توجه کنند، افزود: نهادینه‌سازی فرهنگ استفاده و مصرف غذای سالم از ضروریات امروز جامعه بوده و توجه به درج کامل مشخصات بهداشتی روی اجناس و شرایط نگهداری مواد غذایی ملاک ارزیابی و پایش بازرسان بهداشت محیط می‌باشد.
 مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: تمامی متصدیان سطح عرضه مواد غذایی و به‌ویژه شیرینی فروشی‌ها توجه داشته باشند که عرضه و فروش هر نوع شیرینی تولیدشده در دیگر شهرستان‌ها بایستی حتماً دارای مشخصات کامل بهداشتی باشد که در غیر این صورت و مشاهده توسط بازرسان بهداشت محیط، اقدام قانونی لازم انجام و با متخلفین نیز طبق قانون رفتار خواهد شد.
مهندس حسن ذبیحی افزود: شهروندان عزیز نیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل بهداشتی، مورد را با سامانه گویای 190 و یا با شماره تلفن 07733123566 در ارتباط بگذارند تا در اسرع وقت توسط بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گناوه مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه     بهداشت.محیط     بازرسی     معاون.بهداشتی     علیرضا.یوسفی    
حسن.ذبیحی        

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >