رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تیم فوتسال کارکنان جانباز دانشگاه تقدیر کرد/ گزارش تصویری

22 اسفند 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تیم فوتسال کارکنان جانباز دانشگاه که به مقام نایب‌قهرمانی اولین المپیاد جانبازان و معلولین کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور دست‌یافته است تقدیر کرد.

دکتر علیرضا رئیسی در این نشست گفت: با توجه به اینکه ما در حوزه سلامت کار می‌کنیم نیاز است به‌وسیله رفتارهای عملی خود سلامت را در جامعه ترویج و فرهنگ‌سازی کنیم.
و ی تصریح کرد: جانبازان عزیز روحیه رزمندگی، ایثار، ازخودگذشتگی، متمرکز شدن و دستیابی بر هدف را در جامعه گسترش داده‌اند و این روحیه می‌تواند در تمام حوزه‌ها به‌ویژه حوزه سلامت نمود داشته باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: جانبازان عزیز باگذشت سال‌ها از زمان جنگ تحمیلی هنوز خلاق و کارآفرین هستند و در زمینه‌های مختلف در حال خدمت هستند.
وی بابیان اینکه یکی از دلایل موفقیت این عزیزان پرداختن به تربیت‌بدنی علاوه بر تربیت روحی است گفت: در عرصه تربیت‌بدنی نیاز است توجه ویژه و بیشتری به جانبازان شود.
دکتر رئیسی با اشاره به اینکه پرداختن به امور جانبازان دارای اهمیت فراوان است و باید حتماً تقویت شود اظهار داشت: باید در حوزه جانبازان به‌ویژه ورزش‌، کارهای بیشتری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صورت گیرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنیم که در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همکار هشت شهید، 280 جانباز، 35 آزاده، 45 فرزند شهید و بیش از هزار رزمنده دوران دفاع مقدس هستیم.
گفتنی است تیم فوتسال کارکنان جانباز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در اولین المپیاد ورزشی جانبازان و معلولین کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که از 11 تا 17 بهمن امسال در شهر ساری برگزار شد، به مقام نایب‌قهرمانی دست‌یافت.
همچنین در این مسابقات خداکرم زنگویی از تیم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با شش گل زده به‌عنوان آقای گل مسابقات معرفی شد.
اسامی بازیکنان تیم جانبازان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
عبدالمحمد ایزدپناه
ابراهیم برهمندپور
ابراهیم اکرامی
عبدالرضا محبوبی
غلامحسین جهاندیده
محمد جهانی
خداکرم زنگویی
سید مرتضی جعفری
محمد فروزان کمالی
حسن‌پور غلام
حسین بهزادی سرپرست
علی کمالی سرمربی.

انتهای پیام/م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تقدیر     نشست     تیم.فوتسال.کارکنان     دکتر.علیرضا.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   22 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >