رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بیمارستان دیر تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد/ وجود 16 تخت ویژه در بیمارستان دیر

16 اسفند 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با اشاره به وجود ۱۶ تخت ویژه در بیمارستان دیر گفت: این بیمارستان تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر علیرضا رئيسی در حاشیه بازدید از بیمارستان جدید شهرستان دیر، با اشاره به پیشرفت کار در قسمت ساختمانی و شروع نصب تأسیسات و تجهیزات بیمارستان گفت: تجهیزات پزشکی به‌طور کامل واردشده و شهرستان ازلحاظ تأسیسات پزشکی کامل است.
وی بابیان اینکه رادیولوژی بیمارستان به‌تازگی بارگیری و ارسال‌شده است، افزود: بیش از نود درصد از تجهیزات بیمارستان دریافت شده و پیمانکار در مرحله نصب تأسیسات می‌باشد.
ریيس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با اشاره به جلسه و بازدید صورت گرفته به همراه معاون استاندار در رابطه با بحث فضای سبز بیمارستان، اظهار کرد: دو تا سه هفته آینده محوطه بیمارستان به اتمام خواهد رسید.
وی ادامه داد: برای ورود تجهیزات بیمارستان تا سه هفته آینده چیدمان بیمارستان را آغاز و تختخواب‌های بیمارستان را استقرار می‌دهیم.
دکتر علیرضا رئيسی با اشاره به حضور شرکت‌های مربوط به تجهیزات پزشکی در بیمارستان بیان کرد: این شرکت‌ها برای راه‌اندازی و گارانتی تجهیزات خریداری‌شده وارد عمل خواهند شد.
ریيس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود: اثر مثبت طولانی شدن زمان ساخت بیمارستان را توجه به جمعیت، استانداردهای جدید بیمارستانی، ورود تجهیزات استاندار و به‌روزتر به شهرستان و ایجاد تغییراتی در فضای کاربری فیزیکی بیمارستان است.
وی تصریح کرد: با توجه به نیاز و تغییرات صورت گرفته در فضاهای بیمارستان تعداد تختخواب‌ها از سی‌ودو تخت تصویب‌شده در ابتدای کار به پنجاه‌وشش تخت خواب افزایش یافت.
دکتر علیرضا رئيسی یکی از دلایل افزایش تخت‌های بیمارستان را وجود تخت‌های ویژه دانست و گفت: ظرفیت 10 تخت ویژه بزرگ‌سالان و شش تخت ویژه نوزاد به بیمارستان اضافه‌شده است.
وی با ابراز خوشنودی از توسعه اورژانس و وجود شانزده تخت ویژه در این بیمارستان اعلام کرد: این بیمارستان باوجود سی‌سی‌یو برای بیماران قلبی، مراقبت‌های ویژه بزرگ‌سالان یا آی سی یو و تخت نوزادان اکثر نیازهای یک بیمارستان را پوشش داده است.
انتهای پیام/م.ص 4020


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     بهره‌برداری     دکتر.علیرضا.رئیسی     بیمارستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   16 اسفند 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر



ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >