تیم فوتسال جانبازان و معلولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به فینال مسابقات راه یافت

17 بهمن 1395
تیم فوتسال جانبازان و معلولین کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در اولین المپیاد ورزشی جانبازان و معلولین کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بااقتدار به فینال این مسابقات راه یافت

سرمربی تیم فوتسال بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مفاد بوشهر گفت: در اولین و دومین دوره از مسابقات، تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تیم‌های ایلام و یزد را با نتیجه مشابه 3 بر صفر شکست داد و به مرحله یک‌چهارم مسابقات راه یافت.
علی کمالی افزود: در این مرحله تیم دانشگاه بوشهر موفق شد تیم تبریز را با نتیجه 4 بر 2 شکست دهد و به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کند.
وی بیان داشت: در مرحله نیمه‌نهایی نیز تیم بوشهر بعد از ضربات پنالتی درمجموع با نتیجه 4 بر 3 تیم کهگیلویه و بویراحمد را شکست داد و به فینال مسابقات فوتسال صعود کرد.
سرپرست تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تیم فوتسال استان بوشهر گزیده‌ای از جانبازان سراسر استان است و سعی کردیم از بهترین‌ها استفاده کنیم.
 علی کمالی بابیان اینکه از وزارت بهداشت و درمان تشکر می‌کنیم که این مسابقات را برگزار می‌کند اظهار داشت: وزارت بهداشت درواقع با برگزاری این مسابقات به کارکنان جانباز و معلول خود بهاداده است.
سرمربی تیم فوتسال بوشهر ادامه داد: تیم‌های فوتسال حاضر در المپیاد به‌ویژه تیم‌هایی که تا یک‌چهارم نهایی صعود کردند همگی آماده‌اند و تیم‌هایی همچون اهواز، مازندران، بوشهر و اصفهان شانس حضور در فینال رادارند.
وی در مورد اینکه تیمش قهرمان می‌شود یا خیر هم گفت: نتیجه‌ها قابل پیش‌بینی نیست و تیم‌ها در این مرحله قوی هستند ولی امیدواریم تیم بوشهر یک پای فینال باشد.
اولین المپیاد ورزشی جانبازان و معلولین کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از تاریخ 11 تا 19 بهمن در شهر ساری در حال برگزاری است و دیدار نهایی این مسابقات یکشنبه 17 بهمن برگزار می‌شود.
انتهای خبر. س/ ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تیم.فوتسال.جانبازان     علی.کمالی        

تاریخ بروز رسانی:   17 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >