هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیش از چهار هزار پرونده را بررسی کرده است

10 بهمن 1395
مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این مدیریت در سال جاری تاکنون چهار هزار و 208 پرونده در مقوله‌های مختلف تمدید قرارداد به جهت تبدیل وضعیت یا ورود نیروهای تازه وارد را بررسی کرده است که از این تعداد آمار بالایی جذب و در محل‌های مشخص‌شده مشغول به کار و در حال ارائه خدمت هستند.

محمدعلی پولادی افزود: با توجه به وجود مراحل مختلف تشکیل پرونده، بررسی‌های محیطی نیروها و انجام مصاحبه‌هایی که با توجه به ابهام‌های موجود در امور تحقیق صورت می‌گیرد انجام و منجر به صدور رأی می‌شود که هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رتبه موفقی در سطح استان کسب کرده است.
وی تصریح کرد: با موافقت ریاست دانشگاه علوم پزشکی در همه شهرستان‌ها آموزش ضوابط و مقررات هسته گزینش به‌صورت حضوری انجام و همین امر منجر به کاهش آسیب‌ها در این خصوص شده است.
در هسته گزینش شاهد ارتقای کیفیت اطلاعات و رعایت ضوابط و مقررات هستیم
پولادی اظهار کرد: به دلیل تخصصی بودن کار و نیاز به بازآموزی‌های پی‌درپی با توجه به مسایل تخصصی شغل تحقیق و مصاحبه برای اعضا آموزش‌های لازم به‌صورت سالانه ارائه می‌شود به همین دلیل در هسته گزینش شاهد ارتقای کیفیت اطلاعات و رعایت ضوابط و مقررات هستیم.
وی تصریح کرد: گزینش در سیستم‌های اداری کشور برای انتخاب و جذب نیروهای صالح، متعهد و مجرب در زمینه‌های مختلف شغلی که بتوانند در نظام به‌صورت سالم و متعهدانه خدمات شایسته و بایسته‌ای را به مشتری‌های دستگاه‌های دولتی ارائه دهند لازم و ضرورت است.
مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با آسیب‌شناسی مجموعه گزینش در همه سطح‌های دانشگاه و ارائه آموزش‌های لازم در خصوص قوانین، مقررات و مشکلات موجود بسیاری از این آسیب‌ها برطرف و خیلی از موارد با توجه به ارائه آموزش‌های لازم برطرف و مراتب اجرای ضوابط کار ارتقا یافت.
ارتقای سالانه هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
وی یادآور شد: همین امر باعث ارتقای سالانه هسته گزینش دانشگاه در سال 94 شد و در سطح هیات مرکزی گزینش وزارت بهداشت نیز با ارتقای رتبه 19 و در رده سه دانشگاه‌های تیپ دو قرارگرفته است.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هسته.گزینش     محمدعلی.پولادی    

تاریخ بروز رسانی:   10 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >