استقبال گسترده از جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ بوشهر در ردیف 10 دانشگاه برتر کشور

6 بهمن 1395
با استقبال گسترده کارکنان، دانشجویان و استادان برای حضور در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رتبه نهم کشوری را به خود اختصاص داد.

دبیر جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اعلان این خبر گفت: تا ششم بهمن‌ماه 580 نفر از کارکنان، دانشجویان و استادان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای شرکت در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ثبت‌نام کرده‌اند.
رقیه جمیری افزود: در میان بخش‌های هشت‌گانه جشنواره، بیشترین استقبال با ثبت‌نام 336 نفر در بخش معارف قرآنی و سیره معصومین (ع) صورت گرفته و پس‌ازآن بخش هنری با 187 نفر و بخش آوایی با 113 نفر در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
وی برگزاری جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه‌ها را باعث ایجاد شورونشاط معنوی در بین دانشجویان، کارکنان و اساتید دانست و افزود: تمام سعی و تلاش ما بر این است که از این رویداد بزرگ قرآنی کمال بهره‌برداری را بکنیم.
کارشناس قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: نهایت تلاش ما بر این است که در وهله اول زمینه توجه هر بیشتر به مفاهیم قرآن را گسترش دهیم و در وهله دوم زمینه ایجاد علاقه به قرآن و مفاهیم قرآنی را فراهم کنیم و افراد در سبد زندگی خود سهمی را به قرآن بدهند و نگاه خریدارانه به قرآن و عترت داشته باشند.
جمیری افزود: برای رسیدن به این هدف والا تدابیر لازم اندیشیده شده؛ ازجمله برای رفاه حال شرکت‌کنندگان، کتاب‌های بخش سیره معصومین با تخفیف 50 و 60 درصد و در بخش‌های دیگر نیز تسهیلاتی برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته‌شده است.
گفتنی است، ثبت‌نام در بیست‌ودومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت از نیمه دوم آبان‌ آغازشده است و علاقه‌مندان تا ۵ اسفندماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام در این دوره از جشنواره قرآن و عترت  دانشگاهیان وزارت بهداشت اقدام کنند.
انتهای پیام. س/ ر 2050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جشنواره.قرآن     دبیر.جشنواره     رقیه.جمیری        

تاریخ بروز رسانی:   6 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >