رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
شهرستان تنگستان نیاز مبرم به ارتقای خدمات درمانی دارد/ گزارش تصویری

4 بهمن 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: شهرستان تنگستان نیاز مبرم به ارتقای خدمات درمانی دارد.

دکتر علیرضا رئیسی در بازدید از زیرساخت‌های درمانی تنگستان اظهار داشت: هدف از این بازدید بررسی میزان پیشرفت فیزیکی احداث فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) است.
وی اضافه کرد: شهرستان تنگستان نیاز مبرم به ارتقای خدمات درمانی دارد تا دسترسی مردم شهرستان به خدمات درمانی بیشتر و سریع‌تر باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: لازم است در زمان احداث بخش‌های مختلف بیمارستانی و پیش بیمارستانی به جانمایی و استفاده مناسب از فضا و مکان موجود در بیمارستان دقت شود تا بتوانیم از امکانات موجود حداکثر استفاده را کرده و همچنین مدیریت انجام خدمات در آینده به شکل مناسب صورت پذیرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با هیأت همراه، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان و رییس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم از محل احداث فاز دوم این بیمارستان بازدید کردند.
دکتر رئیسی ضمن بازدید از بخش در حال احداث رادیولوژی این بیمارستان افزود: راه‌اندازی این بخش و استقرار متخصصان موردنیاز و همچنین اتاق عمل در این بیمارستان، سبب تحول در حوزه درمان شهرستان خواهد شد و این بیمارستان را به سطح یک بیمارستان باقابلیت ارتقای کمی و کیفی خواهد رساند.
انتهای پیام/ ح.د 3010


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     ارتقای.خدمات.درمانی     دکتر.علیرضا.رئیسی     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >