رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛
توسعه نیروی انسانی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم/ گزارش تصویری

4 بهمن 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از توسعه نیروی انسانی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم خبر داد.

دکتر علیرضا رئیسی در نشست بررسی وضعیت بهداشت و درمان شهرستان تنگستان اظهار داشت: پیشرفت و توسعه در بخش بهداشت و درمان هر شهرستانی نیازمند همکاری و مساعدت همه مسئولان آن شهرستان است که علاوه بر استفاده از اعتبارات دانشگاه از همکاری و مساعدت شهرستان نیز برخوردار شویم تا توسعه شهرستان با سرعت بیشتری صورت پذیرد.
وی اضافه کرد: پیشرفت‌هایی که پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان تنگستان صورت گرفته بسیار چشمگیر بوده و نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز پیگیری‌های خوبی انجام داده و امیدواریم بتوانیم خدماتی را که حق مردم است و شایسته آن نیز هستند به آنها برسانیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: توسعه نیروی انسانی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ثبت‌شده است و در آینده نیروهای موردنیاز برای آن به‌صورت استخدام جذب خواهند شد که نیاز به جذب نیرو به‌صورت شرکتی نخواهد بود.
شهرستان تنگستان دارای موقعیت استراتژیکی خاص است
وی در خصوص اورژانس شهرستان تنگستان گفت: شهرستان تنگستان دارای موقعیت استراتژیکی خاصی است و در حال حاضر با همکاری معاونت درمان طرح ساماندهی و اجرای سیستم یکپارچه پیش بیمارستانی را در دستور کارداریم تا با استقرار این سیستم بتوانیم از امکانات موجود حداکثر استفاده را به عمل‌آوریم.
دکتر رئیسی ادامه داد: بعضی از خدمات درمانی به‌منظور افزایش کیفیت، نیازمند بازنگری دارند؛ ازجمله اعزام پیش بیمارستانی بیماران که می‌توان آن را به‌صورت واحد و منسجم مدیریت کرد و با ادغام و استفاده بهینه از امکانات موجود اعم از تجهیزاتی و نیروهای انسانی دوره‌دیده، بهره‌وری سیستم را ارتقا داد و مراکز خدمات جامع سلامت را تقویت کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایان این نشست ضمن جمع‌بندی مسائل، پیشنهاد‌ها و دستوراتی را در بخش بهداشت و درمان شهرستان صادر و اعلام کرد که مسایل مطرح‌شده در سطح استان پیگیری خواهد شد.
نشست بررسی وضعیت بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با حضور رییس دانشگاه، معاونین بهداشتی و توسعه دانشگاه و مسئولین بهداشتی درمانی شهرستان در دفتر رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان برگزار شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     دکتر.علیرضا.رئیسی     فاز.دوم     بیمارستان‌.امام‌حسین(ع)     شهر.اهرم    

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >