ارتقای سطح خدمات و مراقبت‌های بهداشتی در مناطق عشایر نشین از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است

28 آذر 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: عشایر یکی از سرمایه‌های ملی و کهن ایران هستند و ارتقای سطح خدمات و مراقبت‌های بهداشتی در مناطق عشایر نشین از اولویت‌های کاری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

دکتر علیرضا رئیسی در بازدید از خانه‌های بهداشت روستای عشایر نشین پشت پر و رونی شهرستان دشتستان افزود: باید خدمات سلامت و مراقبت‌های بهداشتی به نحو مطلوب در مراکز خدمات جامع سلامت به‌ویژه در مناطق عشایر نشین ارایه شود.
رییس امور عشایر شهرستان دشتستان نیز در حاشیه این بازدید گفت: یکی از مشکلات عمده مردم این منطقه عدم دسترسی آسان به خانه بهداشت به لحاظ قرار گرفتن در محل غیر مناسب است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید خود از مناطق عشایر نشین شهرستان دشتستان قول پیگیری احداث خانه بهداشت جدیدی در محل مناسب که مردم منطقه پشت پر دسترسی به آن داشته باشند و تأمین نیروی زن بهورز را در این خانه بهداشت داد.
دکتر علیرضا رئیسی در بازدید از خانه بهداشت رونی که از دیگر مناطق عشایر نشین می‌باشد دستور دیوارکشی و همچنین محوطه‌سازی خانه بهداشت این منطقه را در کوتاهترین زمان صادر کرد.
گفتنی است در این بازدید معاونین بهداشتی، توسعه و مدیریت منابع، غذا و دارو، مدیر حراست و امور مالی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان و همچنین بخشداران بخش ارم و بوشکان نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
عشایر     مراقبت‌های.بهداشتی     دکتر.علیرضا.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   28 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >