رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
استفاده از کمک خیرین برای ساخت خوابگاه‌های دانشجویی ضروری است

3 آذر 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از 10 خوابگاه موجود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شش خوابگاه آن استیجاری است و بر همین اساس استفاده از کمک خیرین برای ساخت خوابگاه‌های دانشجویی باهدف تربیت افراد نخبه برای آینده کشور ضروری است.

دکتر علیرضا رئیسی در آیین آغاز عملیات اجرایی خوابگاه دانشجویی دخترانه در بوشهر اظهار داشت: خوابگاه محلی است که دانشجویان در آنجا رشد می‌کنند و محل تبادل افکار، فرهنگ و تمرین مسئولیت‌پذیری و انتقاد کردن است.

وی تصریح کرد: درحالی‌که دانشجویان دانشگاه‌های بزرگ کشور از زیرساخت‌های فرهنگی، رفاهی، ورزشی سالم برخوردار هستند، دانشجویان استان‌های کم برخوردار از این زیرساخت‌ها محروم مانده‌اند و تأمین همه این نیازها از سوی دانشگاه‌هایی که کمترین بضاعت را دارند، توقع می‌شود.
دکتر علیرضا رئیسی بابیان اینکه خوابگاه‌های دانشجویی تنها محلی برای خواب و استراحت نیست افزود: این خوابگاه‌ها باید مجهز به امکانات رفاهی و فرهنگی لازم باشند اما امروز به دلیل نبود بضاعت کافی دانشجویان ما از این امکانات محروم هستند.
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری بوشهر نیز در این مراسم گفت: بنیاد 15 خرداد مظهر دیدگاه و تفکر امام راحل (ره) برای محرومیت‌زدایی و دفاع از محرومین و منشأ خیروبرکت زیادی بوده است.
سعید زرین فر افزود: خوابگاه سازی توسط بنیاد 15 خرداد قدم بسیار بزرگ و اقدامی علمی، اخلاقی و انقلابی است.
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری بوشهر بابیان اینکه عملیات اجرایی 2 خوابگاه دخترانه در بوشهر توسط بنیاد 15 خرداد آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: این اقدام یک سنت حسنه و فرهنگ‌سازی است و خیرین توجه بیشتری به خوابگاه سازی خواهند داشت.
انتهای پیام / م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
خیرین     خوابگاه‌های.دانشجویی     دکتر.علیرضا.رئیسی     سعید.زرین     فر    

تاریخ بروز رسانی:   3 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >