مهلت ثبت‌نام در جشنواره قرآن و عترت تمدید شد

27 دی 1395
مهلت ثبت‌نام در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تا 5 اسفندماه امسال تمدید شد.

مسئول واحد قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا بوشهر با اعلان این خبر گفت: زمان آزمون بخش آوایی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت اوایل اسفندماه و زمان آزمون بخش معارف و سیره معصومین مرحله دانشگاهی 15 اسفندماه برگزار خواهد شد.
رقیه جمیری افزود: آخرین‌مهلت ارسال آثار بخش ادبی، هنری، نشریات، پژوهشی، اذان و مناجات خوانی جشنواره تا دهم اردیبهشت‌ماه سال آینده تعیین‌شده است.
وی بیان داشت: ثبت‌نام این دوره از جشنواره پس از ارسال آیین‌نامه اجرایی به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، از هفته پایانی آبان ماه ۱۳۹۵ آغازشده است و مطابق زمان‌بندی، جشنواره در دو مرحله دانشگاهی و سراسری وزارت بهداشت برگزار می‌شود و مخاطبان در بخش‌های مربوطه به رقابت خواهند پرداخت.
جمیری اضافه کرد: مخاطبان جشنواره بیست و دوم شامل اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه، امکان شرکت در 8 بخش آوایی، معارف قرآنی و سیره معصومین، کتاب‌خوانی، پژوهشی، فناوری، ادبی، هنری و نشریات را خواهند داشت.
جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاهیان باهدف نشر و گسترش فرهنگ قرآن و عترت در دانشگاه‌ها از سال ۱۳۶۴ طرح‌ریزی گردیده و همه‌ساله به اجرا درمی‌آید.
 این جشنواره در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز از سال تحصیلی ۷۵-۱۳۷۴ به‌صورت مستقل و از جانب معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اجرا درآمده و بیست و دومین دوره آن در سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ طبق آیین‌نامه حاضر به اجرا درخواهد آمد.
انتهای پیام. س/ ر 2050


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جشنواره.قرآن‌عترت     رقیه.جمیری        

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1395

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >