همایش سفیران سلامت در کنگان برگزار شد

6 ارديبهشت 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: به مناسبت هفته سلامت، همایش سفیران سلامت در کنگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مهندس محمد بازیاری ضمن تبریک مبعث حضرت محمد (ص) اظهار داشت: گسترش سفیران سلامت در شهرستان برای ارایه مسائل بهداشتی و فرهنگ‌سازی در خانواده‌ها در دستور کار قرار دارد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان تصریح کرد: ارتقای وضعیت سلامت، آموزش مفاهیم سلامت، توانمندسازی افراد و توسعه خودمراقبتی نیز از دیگر وظایف سفیران به‌عنوان نگهبانان سلامت در جامعه است.
متخصص اعصاب و روان نیز در این همایش با اشاره به اینکه موضوع سلامت یکی از مباحث مهم و حیاتی یک جامعه است که همه ما نیز بر اهمیت آن آشنا هستیم، اظهار کرد: داشتن رفاه مادی بدون سلامتی روحی و جسمی خوشبختی به همراه ندارد.
دکتر سعید گران‌پی گفت: مردم کمتر به بحث پیشگیری و بهداشت اهمیت می‌دهند و تا زمانی که نعمت سلامتی را از دست نداده‌اند به‌سلامت خود توجهی ندارند.
قرائت پیمان‌نامه سفیران سلامت توسط یکی از سفیران، اجرای موسیقی و مسابقه با اهدای جوایز به شرکت‌کنندگان و فعالان عرصه بهداشت از دیگر برنامه‌های این همایش بود.
به مناسبت هفته سلامت و در چهارمین روز از این هفته، همایشی با عنوان سفیران سلامت و همچنین جشن مبعث حضرت محمد (ص) در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان برگزار شد.
انتهای پیام/ م.س 3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان     همایش     سفیران.سلامت     مهندس.بازیاری    
   

تاریخ بروز رسانی:   6 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >