نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری به طرح ملی بسیج کنترل فشارخون پیوست

27 خرداد 1398
حضرت آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری به طرح بسیج ملی کنترل فشارخون پیوست.

آیت‌الله حسینی بوشهری در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: به سهم خود از بانیان طرح ملی بسیج کنترل فشارخون و تسهیلاتی که در سراسر کشور برای این طرح فراهم آورده‌اند تشکر می‌کنم.
وی با اشاره به اهمیت پیشگیری از ابتلا به بیماری در یک جامعه افزود: سلامت همواره یکی از موضوعات اساسی و کلیدی در توسعه هر جامعه‌ای است و انسان در پرتو سلامت می‌تواند کارهای بزرگ و اثرگذاری در جامعه خود انجام دهد.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در آموزه‌های دینی ما نیز همواره توصیه به داشتن سبک زندگی سالم شده است تا از ابتلا به بیماری‌ها پیشگیری شود.
آیت‌الله حسینی بوشهری افزود: از عموم مردم در سراسر استان بوشهر انتظار می‌رود تا با در پیش گرفتن سبک زندگی سالم، کاهش مصرف نمک، رعایت الگوی غذایی، انجام ورزش روزانه و عمل به توصیه پزشکان گام مهمی در ارتقاء سطح سلامت خود و جامعه بردارند.
وی با دعوت از عموم مردم استان بوشهر برای شرکت در طرح بسیج ملی کنترل فشارخون عنوان داشت: مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی اعلام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و مشارکت در طرح بسیج ملی فشارخون موجب شناخت، کنترل و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با فشارخون بالا می‌شود.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امیدواریم مردم عزیز ما در سراسر استان بوشهر و کشور با عمل به توصیه‌های پزشکی همواره در پرتو الطاف الهی از سلامتی و سعادت برخوردار باشند.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با ثبت فشارخون خود در سامانه سیب به طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا پیوست.

انتهای پیام/م.پ-1025

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
فشار.خون     نماینده.مجلس.خبرگان     حضرت‌آیت‌الله‌.سیدهاشم.حسینی‌بوشهری    

تاریخ بروز رسانی:   27 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >