معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
دهگردشی پزشکان در شهرستان تنگستان با ۹۴ درصد در سطح مطلوبی قرار دارد

16 مهر 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: با توجه به تلاش‌های پزشکان در مراکز خدمات جامع سلامت، درصد دهگردشی پزشکان در شهرستان تنگستان با ۹۴ درصد در سطح مطلوبی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، طیبه سپهری خاطرنشان کرد: پزشکان به‌عنوان بازوهای بهداشت و درمان نقش مهمی در پیشبرد اهداف بهداشتی در طرح تحول سلامت دارند.
وی افزود: پزشکان در تمام طول هفته در طرح دهگردشی با مراجعه به خانه‌های بهداشت به ارائه خدمات به مردم می‌پردازند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ادامه داد: تمامی مراکز خدمات جامع سلامت تنگستان دارای پزشک بیتوته هستند و بیماران اورژانسی می‌توانند جهت درمان به نزدیک‌ترین مرکز خدمات جامع سلامت مراجعه کنند.
سپهری با بیان اینکه مراقبت از کودکان از اهمیت خاصی برخوردار است تصریح کرد: خانواده‌ها در تاریخ‌های تعیین‌شده ضمن مراجعه به خانه‌های بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت، جهت ارزیابی سلامتی کودکان به پزشکان مراکز مراجعه کنند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان تأکید کرد: مراقبت‌های پیش از بارداری، حین بارداری و پس از زایمان از اهمیت بالایی در یک بارداری جهت اطمینان از سلامت مادر و جنین برخوردار است بنابراین لزوم مراجعه به‌موقع زنان باردار برای انجام مراقبت‌ها به خانه‌های بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت و مراقبت توسط پزشکان از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معاون.بهداشتی     طیبه.سپهری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   16 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >