رییس شبکه بهداشت شهرستان دیّر:
یکی از راه‌کارهای ایجاد انگیزه در کارکنان توجه به دغدغه آنان است

4 تير 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: یکی از راه‌کارهای ایجاد انگیزه در کارکنان توجه به دغدغه آنان است.

عادل مقدس در نشست هم‌اندیشی و پرسش و پاسخ کارکنان با رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: یکی از راهکارهای ایجاد انگیزه در کارکنان توجه به دغدغه‌های آنان است که برگزار جلسات پرسش و پاسخ بستر مناسبی برای بیان مسایل و مشکلات پیرامون حوزه کاری کارکنان و طرح پیشنهادهای مناسب در راستای رفع آن مشکلات فراهم می‌کند.
وی تعامل کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر را با حوزه ریاست این شبکه بسیار خوب برشمرد و اظهار داشت: توفیقات بسیار زیادی که در حوزه سلامت شهرستان دیّر شاهد آن بوده‌ایم مرهون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر تک‌تک کارکنان ستادی و محیطی این شبکه بوده است.
وی افزود: ما در مجموعه‌ای کار می‌کنیم که مشکلات زیادی وجود دارد و علیرغم همه استرس‌ها و فشارهای کاری و با تلاشی که در مجموعه شبکه بهداشت و درمان صورت می‌گیرد انتظار می‌رود بهترین خدمات به بهترین شکل ممکن به مردم ارائه شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به وضعیت شاخص‌های سلامت این شهرستان گفت: واکسیناسیون کودکان، مراقبت‌های دوران بارداری و پس‌ازآن، معاینات کودکان و نوزادان، انجام آزمایش هیپوتیروئید، میزان مرگ‌ومیر کودکان و مادران، بیماریابی، میزان بهداشتی و بهسازی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی همگی دارای استانداردهای مطلوب و قابل‌قبول می‌باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به تعامل حوزه ریاست با کارکنان گفت: ضمن نگاه یکسان به همه کارکنان، همه ما موظفیم در عملشان و حرمت کارکنان را رعایت کرده و از آنان تکریم کنیم.
مقدس در خصوص فعالیت کمیته رفاهی کارکنان گفت: یکی از موضوعاتی که به‌صورت ویژه پیگیری شده است و با مساعدت و همکاری ریاست دانشگاه علوم پزشکی نتیجه‌های مطلوبی نیز داشته است امور رفاهی کارکنان بوده است.
وی ادامه داد: گرچه هنوز تا رسیدن به جایگاه واقعی کارکنان تلاش بیشتری باید کرد و زمینه تکریم هرچه بیشتر آنان را باید فراهم آورد امام در همین راستا با همکاری مجموعه دانشگاه علوم پزشکی توانسته‌ایم کارهای خوبی از قبیل اعزام همکاران به سفرهای زیارتی، اعطای تسهیلات بانکی به کلیه کارکنان و راه‌اندازی صندوق سپرده کارکنان انجام دهیم.
این مقام مسئول در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با تقدیر از ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بحث به بروز بودن پرداختی‌ها اظهار کرد: یک موردی که همیشه باعث نگرانی بود عدم پرداخت به‌موقع مطالبات کارکنان بود که خوشبختانه با تدابیری که در دانشگاه علوم پزشکی اتخاذ شد امسال برای دومین سال پیاپی پرداخت‌ها به‌روز انجام می‌شود.
در ادامه رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص تعرفه درمانی کارکنان، صندوق گردشگری، اضافه‌کار کارکنان واحدهای محیطی در ماه رمضان و ... توضیحاتی ارایه کرد.
در پایان و پس از اقامه نماز مغرب و عشاء کارکنان در ضیافتی با حضور فرماندار دیّر روزه خود را افطار کردند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     مهندس.مقدس     هم‌اندیشی     ماه.رمضان96        

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >