رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم:
اعتبارات حوزه سلامت شهرستان جم 14 درصد افزایش یافته است

23 شهريور 1394
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: با وجود کاهش اعتبارات عمرانی در سال جاری، اعتبارات حوزه سلامت شهرستان جم 14 درصد افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم؛ احمد قاسمی در نشست با فرماندار جم، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و رییس بیمارستان توحید جم افزود: دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار خوب و ملموسی را در حوزه سلامت داشته که رضایت‌مندی بسیار خوب مردم و بیماران را به همراه داشته است.
وی با تقدیر از نگاه ویژه‌ی فرماندار جم به موضوع سلامت اظهار داشت: در دو سال اخیر توجه ویژه‌ای در تخصیص اعتبارات به حوزه بهداشت و درمان شده که در کیفیت بخشی به خدمات درمانی تأثیر به سزایی داشته است.
این مقام مسئول از افزایش14 درصدی اعتبارات بهداشت و درمان شهرستان جم در سال جاری خبر داد و گفت: با وجود کاهش اعتبارات عمرانی در سال جاری، اعتبارات مصوب بهداشت و درمان افزایش یافته که نشان دهنده نگاه مثبت فرماندار شهرستان به حوزه سلامت است.
ر‌‌ییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم به افتتاح پروژه‌های عمرانی در هفته دولت اشاره کرد و افزود: در هفته دولت سال جاری 3 خانه بهداشت و یک اورژانس جاده‌ای در راستای خدمات رسانی مطلوب به مردم شهرستان و با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. وی اظهار امیدواری کرد با همراهی خوب دانشگاه علوم پزشکی استان و نیز نگاه مثبت مدیریت عالی شهرستان به حوزه سلامت، شاهد ارایه خدمات مطلوب تر و افزایش رضایت مندی هر چه بیشتر مردم باشیم.
انتهای پیام/ ا.پ 1028

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت‌درمان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   23 شهريور 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >