در آیین معارفه پزشکان در تنگستان مطرح شد:
عدالت در سلامت از اهداف اجرای پزشک خانواده است

28 آذر 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: توسعه عدالت در سلامت و سلامت محوری به جای درمان محوری از اهداف اجرای پزشک خانواده است.

مهندس عادل مقدس در آیین معارفه پزشکان جدیدالورود این شهرستان افزود: پزشک خانواده با اجرای طرح دهگردشی با حضور در دور افتاده‌ترین نقاط به همراه تیم سلامت که شامل کارشناس مامایی، امور دارویی و کارشناس بهداشت محیط است به ارائه خدمت می‌پردازد.
وی تصریح کرد: پزشک خانواده تلاش می‌کند دقیق‌ترین تشخیص‌ها، آموزش‌ها و مداخلات درمانی لازم را به بیمار ارائه کرده و در صورت نیاز با مشخص کردن مسیر ارجاع، فرد را به سطوح بالاتر ارجاع دهد.
مهندس عادل مقدس ادامه داد: تیم پزشک خانواده علاوه بر ویزیت بیماران با ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای به مردم می‌کوشند تا با این فرآیند بتوانند از بروز بیماری‌های مزمن و دیگر بیماری‌ها پیشگیری کرده و گام موثری در راستای سلامت جامعه بردارند.
وی راه‌اندازی سامانه پرونده الکترونیک سلامت را از جمله برنامه‌های موفق طرح پزشک خانواده عنوان کرده و گفت: با راه‌اندازی این سامانه تمامی سوابق مرتبط با سلامتی افراد در دسترس پزشک قرار می‌گیرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان بیان داشت: عدالت در سلامت، ارائه خدمات سلامت به صورت تیمی، جلب مشارکت مردم در ارتقا سلامت، ارائه خدمات سلامت در قالب نظام ارجاع و اصلاح شیوه زندگی مردم از جمله اهداف و برنامه‌های پزشک خانواده در طرح تحول نظام سلامت است.
آیین معارفه پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت دلوار و بوالخیر با حضور مسئولین بخش دلوار تنگستان برگزار شد.
انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معارفه     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   28 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >