نتايج آزمون کتبی و مصاحبه بهورزي مورخ مرداد و آبان 1396

تاریخ نامه: 9 دی 1396
شماره نامه:
 
استخدام  |   

 

جمهوری اسلامی ايران
وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
 دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني بوشهر
نتايج آزمون کتبی و مصاحبه بهورزي مورخ  مرداد و آبان 1396

 

قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون بهورزي

کليه داوطلبان پذیرفته شده (نفرات اصلی و ذخیره) لازم است جهت انجام مراحل گزينش با در دست داشتن مدارک ذيل در يکي از روزهاي  یک شنبه و دوشنبه مورخ 17/10/96 و 18/10/96 از ساعت 8 الي 12 ظهر به سالن شهيد مفتح معاونت بهداشتي دانشگاه مراجعه نمايند.

1- تصوير از تمام صفحات شناسنامه با توضيحات

2- تصوير از آخرين مدرک تحصيلي

3- 6 قطعه عکس 4 *3

4- تصوير از کارت ملي

5- تصویر از کارت پایان خدمت برای داوطلبان مرد

6- ارائه گواهينامه مبني بر گذراندن دوره آموزشي مهارت‌هاي 7 گانه رايانه ( ICDL1, ICDL2 ) (در صورت داشتن گواهينامه)

7- ارائه مقالات علمي يا تأليفات در صورتي که مرتبط با شغل مورد درخواست بوده و در مجلات علمي پژوهشي و تخصصي که داراي رتبه‌بندي در کميسيون نشريات پزشکي وزارت بهداشت و يا وزارت علوم و تحقيقات و فناوري مي‌باشد، چاپ شده باشد.

8- ارائه گواهي از دانشگاه محل تحصيل در صورت داشتن معدل 17 يا بالاتر برای داوطلبان داری مدرک فوق‌دیپلم بهداشتی

9- ارائه گواهينامه مبني بر همکاري با نهادهاي انقلابي (عضويت در گردان‌هاي عاشورا و الزهرا، عضويت فعال و يا عادي در بسيج، همکاري با انجمن‌هاي اسلامي، کانون قرآن، هياتهاي مذهبي و ...)

10- ارائه گواهي کسب رتبه‌هاي برتر در زمينه‌هاي علمي، فرهنگي، ورزشي و قرآني در مرحله شهرستاني، استاني و کشوري (در صورت کسب رتبه)

11- ارائه مدارک ايثارگري جهت ايثارگران

12- تجربه کاري مرتبط با رشته شغلي (گواهي پايان طرح يا گواهي اشتغال بکار جهت شاغلين)

رديف

نام

نام خانوادگي

نام پدر

شهرستان

خانه بهداشت مورد تقاضا

اولويت

1          

مینا

گل سوسن

غلامرضا

بوشهر

محرزی

اصلی

2          

زیور

کره بندی

غلامحسین

بوشهر

محرزی

ذخیره

3          

فرهاد

تنگستانی گورکی

ابراهیم

بوشهر

حسینکی

اصلی

4          

اسحاق

ماندگار

اسماعیل

تنگستان

بنیان

اصلی

5          

مرتضی

جنگجوبرازجانی

مسعود

تنگستان

بنیان

ذخیره

6          

یداله

عبدالهی نژاد

عوض

تنگستان

بازویی

اصلی

7          

حسن

جعفری پور

محمدحسین

تنگستان

بازویی

ذخیره

8          

علیرضا

کشتگر

محمدرضا

تنگستان

سمل جنوبی

اصلی

9        

مسعود

امانی

اسکندر

تنگستان

سمل جنوبی

ذخیره

10    

مژگان

نسیمی

حسن

تنگستان

چاه پیر

اصلی

11    

مریم

باستین

ابراهیم

تنگستان

چاه پیر

ذخیره

12    

لاله

مرواریدی

عبدالحسین

تنگستان

باغک شمالی

اصلی

13    

زهرا

طلاخو

عباس

تنگستان

باغک شمالی

ذخیره

14    

فاطمه

خلیلی

عبدالمجید

تنگستان

بوالخیر

اصلی

15    

اصغر

حیدری لقب

ناصر

تنگستان

عالی حسینی

اصلی

16    

نوذر

اسپید

علی

تنگستان

عالی حسینی

ذخیره

17    

فاطمه

پیشگو

پولاد

تنگستان

بنه گز

اصلی

18    

راحیل

بنه گزی

محمدعلی

تنگستان

بنه گز

ذخیره

19    

حسین

احمدی

احمد

تنگستان

باغک جنوبی

اصلی

20    

علی

پولادی

جعفر

تنگستان

باغک جنوبی

ذخیره

21    

عاطفه

زنده بودی

داراب

تنگستان

قباکلکی

اصلی

22    

فاطمه

آبزن

الله داد

تنگستان

قباکلکی

ذخیره

23    

فرزانه

سعادت طلب

اسداله

جم

تشان

اصلی

24    

سکینه

نوروزی

عباس

جم

تشان

ذخیره

25    

راضیه

اخلاقی

احمد

جم

آبگرمک

اصلی

26    

خدیجه

غریبی کوشا

احمد

جم

آبگرمک

ذخیره

27    

احمد

محمدی

علی

جم

بابا مبارکی

اصلی

28    

سیما

قائدی بویری

باقر

دشتستان

درودگاه

اصلی

29    

معصومه

فاتح

اکبر

دشتستان

درودگاه

ذخیره

30    

فرزانه

صداقت

مختار

دشتستان

رودفاریاب

اصلی

31    

زهرا

قاسمی

حبیب اله

دشتستان

رودفاریاب

ذخیره

32    

مصیب

قائدی قره میرشاملو

فرامرز

دشتستان

رونی

اصلی

33    

مهرداد

قائدی

حشمت اله

دشتستان

رونی

ذخیره

34    

بیژن

خواجوی قره میرشاملو

سهراب

دشتستان

مرده خیر

اصلی

35    

وهاب

دستور

اکبر

دشتستان

مرده خیر

ذخیره

36    

نیلوفر

عشایری

علی

دشتستان

خلیفه ای

اصلی

37    

فاطمه

حاجب

غریب

دشتستان

خلیفه ای

ذخیره

38    

امیر

جوی

حمداله

دشتستان

دهداران

اصلی

39    

زهره

بارگاهی

علی محمد

دشتستان

پلنگی

اصلی

40    

هدیه

بارگاهی

علیرضا

دشتستان

پلنگی

ذخیره

41    

زهرا

صابری

بهمنیار

دشتستان

بویری

اصلی

42    

فاطمه

زمانی

اسمعیل

دشتستان

بویری

ذخیره

43    

حسین

ایلانی

شهباز

دشتستان

خیرک

اصلی

44    

رضا

پوررستمی نژاد

عبدالعلی

دشتستان

خیرک

ذخیره

45    

فاطمه

یوسفی

حسن

دشتستان

فاریاب

اصلی

46    

ملیحه

منصوری

دانیال

دشتستان

فاریاب

ذخیره

47    

زهرا

نصرالهی

علیکرم

دشتستان

سرقنات

اصلی

48    

زهره

جوهر زاده

غلامرضا

دشتستان

سرقنات

ذخیره

49    

سیده زهرا

هاشم پور

سیدنعمت

دشتستان

سربست

اصلی

50    

الهام

بحرینی منفرد

ابراهیم

دشتستان

سربست

ذخیره

51    

امیدرضا

عبداله زاده

علی ناز

دشتستان

قلعه سفید

اصلی

52    

جعفر

یزدانی

حسین

دشتستان

محمدجمالی

اصلی

53    

رضا

قاسمی

مختار

دشتستان

عیسوند

اصلی

54    

زهرا

رعیت آزاد

خداداد

دشتستان

عیسوند

اصلی

55    

زهره

گنجی

کرامت

دشتستان

جمیله

اصلی

56    

فرشته

طاهری

همت علی

دشتستان

جمیله

ذخیره

57    

ساسان

غلامی

حسینعلی

دشتستان

دهرودعلیا

اصلی

58    

محدثه

مرادی

مصطفی

دشتستان

دهرود سفلی

اصلی

59    

فرخنده

افروزچی

اسمعیل

دشتستان

دهرود سفلی

ذخیره

60    

زهرا

جوکار

محمد

دشتستان

شلدان

اصلی

61    

مرضیه

مرادی کیا

کاکاخان

دشتستان

شلدان

ذخیره

62    

عاطفه

عنایت خواه

محمد

دشتستان

سرکره

اصلی

63    

فاطمه

جمالی فرد

علی

دشتستان

سرکره

ذخیره

64    

محمد

حسن پور

علی

دشتستان

چاه خانی

اصلی

65    

محسن

محمدی فرد

حمید

دشتستان

چاه خانی

ذخیره

66    

فاطمه

وجدار

خسرو

دشتی

درویشی

اصلی

67    

فاطمه

حاتمی

اصغر

دشتی

درویشی

ذخیره

68    

زهرا

صمدیان مجرد

مسعود

دشتی

سنا

اصلی

69    

زهره

صمدیان مجرد

مسعود

دشتی

سنا

ذخیره

70    

فائزه

بردستانی

محمد

دشتی

چاهگاه

اصلی

71    

شکوفه

احمدی

علی

دشتی

چاهگاه

ذخیره

72    

مجتبی

ماهینی

محمد

دشتی

لاورساحلی

اصلی

73    

مسعود

محمودی

محمد

دشتی

لاورساحلی

ذخیره

74    

فاطمه

غلامی

مصیب

دشتی

کردوان سفلی

اصلی

75    

مرضیه

رستمی

خدارحم

دشتی

کردوان سفلی

ذخیره

76    

سیدمحمدامین

حسینی حبیبی

سیدعباس

دشتی

گنخک

اصلی

77    

سعید

حسین پور

احمد

دشتی

گنخک

ذخیره

78    

علیرضا

گرامی

حسین

دشتی

بحیری

اصلی

79    

احمد

ذوقی فر

غلامرضا

دشتی

بحیری

ذخیره

80    

احسان

بوعلی

مختار

دیلم

عامری

اصلی

81    

میثم

بوعلی

مختار

دیلم

عامری

ذخیره

82    

معصومه

جوهری

مالک

دیلم

بنه اسماعیل

اصلی

83    

فاطمه

سخایی

عقیل

دیر

بردخون کهنه

اصلی

84    

مریم

درویشی

عقیل

دیر

بردخون کهنه

ذخیره

85    

سهیلا

قاسمی

علی

دیر

کناری

اصلی

86    

سیده مطهره

حسینی آزاد

سیدعبدالحسین

دیر

کناری

ذخیره

87    

جاسم

آزاد

خلیل

کنگان

پرک

اصلی

88    

ابوالفضل

حیدری

جواد

کنگان

پرک

ذخیره

89    

آزاده

احسانی

حسین

گناوه

چهارروستایی

اصلی

90    

پروین

نعمتی

حسن

گناوه

چهارروستایی

ذخیره

91    

جاسم

سرور

محمد

عسلویه

اخند

اصلی

 

 



کلمات کلیدی:
نتایج     آزمون     استخدامی     بهورزی    

تعداد بازدید:   ۱۵۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >