افتتاح پروژه‌های خیر ساز حوزه سلامت دیر در دهه فجر

11 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از افتتاح دو پروژه‌ خیر ساز حوزه سلامت این شهرستان در دهه مبارک فجر امسال خبر داد.

مهندس احمد آخوندی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: با همکاری بسیار خوب خیرین سلامت عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت بردستان و خانه بهداشت جبرانی به پایان رسیده است و ان‌شاءالله در دهه مبارک فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی بابیان اینکه کلنگ ساخت مرکز خدمات جامع سلامت بردستان در شهریورماه سال 94 به زمین زده شد، اظهار داشت: هزینه ساخت این مرکز با مشارکت شرکت شیمیایی متانول کاوه فراهم‌شده است.
وی به بخش‌های موجود در مرکز خدمات جامع سلامت بردستان نیز اشاره کرد و گفت: ساختمان این مرکز شامل بخش‌های مختلف بهداشتی از قبیل مطب پزشک، مامایی، مبارزه با بیماری‌ها، بهداشت خانواده، بهداشت مدارس، بهداشت محیط، سالن آموزش، سالن انتظار، اتاق معاینه، داروخانه، امور عمومی و سرپرستی می‌باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص خانه بهداشت خیر ساز روستای جبرانی نیز گفت: عملیات ساخت این خانه بهداشت در هفته دولت سال گذشته توسط شرکت شیمیایی فاتح کیمیا به‌عنوان خیّر سلامت اجرا شد که با توجه به اتمام عملیات ساخت آن در دهه مبارک فجر امسال افتتاح خواهد شد.
مهندس آخوندی گفت: ساختمان خانه بهداشت جبرانی شامل دو بخش‌ خانه بهداشت و زیست بهورز است که خانه بهداشت دارای بخش‌های مختلفی از قبیل واکسیناسیون، مراقبت کودکان و مادران ، سالن انتظار و آموزش است.
وی بابیان اینکه حوزه سلامت نیازمند همکاری خیرین است خاطرنشان کرد: ما دست شهروندان خیری که تمایل دارند در مسیر وقف و ساخت، بازسازی و نوسازی اماکن بهداشتی درمانی و خرید تجهیزات بهداشتی درمانی فعالیت کنند به گرمی می‌فشاریم.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   11 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >