معاون شبکه بهداشت و درمان دیّر خبر داد:
آغاز عملیات اجرایی ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان دیّر

22 امرداد 1396
معاون پشتیبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: با تجهیز کارگاه و عملیات گودبرداری، کار احداث ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر آغاز شد.

احمد آخوندی در حاشیه عملیات اجرایی ساختمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر اظهار کرد: توسعه حوزه سلامت به‌عنوان یک اولویت مهم و یکی از مطالبات اصلی مردم در شهرستان دیّر محسوب می‌شود که به جد پیگیر عملیاتی شدن آن هستیم که خوشبختانه با همکاری بسیار خوب مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر این مسئله در شهرستان دیّر محقق شده است.
وی با اشاره به مشکلات ساختمان فعلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: با توجه به کمبود فضای فیزیکی ساختمان فعلی و تیپ درمانی آنکه سابقاً به همین دلیل احداث‌شده بود لازم دیده شد که فضای جدیدی با مشخصه‌های اداری و پشتیبانی طراحی شود که کمبودهای فیزیکی نیز در آن رفع شود که با پیشنهاد این شبکه بهداشت و درمان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موافقت و اعتبار لازم برای احداث این پروژه در نظر گرفته شد.
وی گفت: با تجهیز کارگاه و عملیات گودبرداری، کار احداث ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر آغاز و در ایجاد مرحله فندانسیون است.
معاون پشتیبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: این ساختمان با زیربنا یکهزارو 239 مترمربع در سه‌طبقه ساخته می‌شود.
وی در خصوص میزان اعتبار موردنیاز برای ساخت آن نیز گفت: برای ساخت این پروژه مبلغ هفده میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته‌شده است و امیدواریم در مدت 10 ماه عملیات اجرایی آن تکمیل و به بهره‌برداری برسد.
آخوندی تصریح کرد: از همه ظرفیت‌ها برای توسعه حوزه سلامت شهرستان دیّر استفاده می‌کنیم و امیدواریم اجرای این پروژه‌ها رضایت‌مندی مردم را در پی داشته باشد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
عملیات.اجرایی     معاون.پشتیبانی     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        
تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >