رییس شبکه بهداشت و درمان دیّر:
تمامی رده‌های سنی در دیّر تحت پوشش برنامه‌های بهداشتی قرار دارند

26 تير 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: تمامی رده‌های سنی در این شهرستان تحت پوشش برنامه‌های بهداشتی قرار دارند و خدمات لازم را دریافت می‌کنند.

مهندس عادل مقدس در حاشیه بازدید از خانه‌های بهداشت الی و جبرانی گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت خدمات خوبی در حوزه بهداشت و درمان اتفاق افتاد و باعث افزایش سطح دسترسی مردم به خدمات بهداشتی درمانی شد.
وی با تأکید بر ارتقای شاخص‌های بهداشتی گفت: استفاده از دستورالعمل‌ها بهداشتی، مشارکت مردمی، آموزش بهداشت و توانمندسازی بهورزان و کارکنان خانه‌های بهداشت نقش مؤثری در ارایه خدمات مطلوب به مراجعه‌کنندگان و ارتقاء شاخص‌های بهداشتی روستا دارد.
وی به افزایش تعداد خدمات بهداشتی ارایه شده به روستاییان اشاره کرد و گفت: با استقرار شبکه‌های بهداشت و درمان و تقویت زیرساخت‌های حوزه سلامت شاهد افزایش تعداد برنامه‌های بهداشتی در خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت هستیم به‌گونه‌ای تمامی رده‌های سنی تحت پوشش برنامه‌های بهداشتی قرار دارند و خدمات لازم را دریافت می‌کنند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر بر لزوم نظارت و پایش عملکرد واحدهای خدماتی در حوزه سلامت، تأکید کرد و افزود: ارتقای کیفیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مستلزم شناسایی نقاط ضعف و قوت و نظارت بر عملکرد مجریان برنامه‌هاست که این مسئله در شبکه بهداشت و درمان دیّر به‌طور مستمر در حال انجام است.
وی اضافه کرد: استفاده از تجربیات موفق کلیه بهورزان و الگوبرداری همکاران از نحوه عملکرد مطلوب و مؤثر بهورز نمونه خانه‌های بهداشت می‌تواند باعث ارتقا و افزایش بهره‌وری و خدمات‌دهی شود.
مهندس مقدس گفت: مجموعه شبکه بهداشت و درمان با تمام ظرفیت‌های انسانی، علمی و تجهیزاتی خود سعی در ارایه خدمات مطلوب و به‌موقع به‌تمامی ساکنین شهرستان دیّر دارد.
وی یادآور شد: بهورزان باید توجه ویژه‌ای به ارتقاء شاخص‌های بهداشتی، بالا بردن سطح کیفی خدمات ارائه‌شده به‌خصوص در روستای اقماری و انجام اقدامات در زمینه زیباسازی فضای فیزیکی در خانه‌های بهداشت داشته باشند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     رییس.شبکه     مهندس.مقدس     بازدید     خانه‌های.بهداشت    
تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >