رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان:
ژنراتور بیمارستان کنگان به‌زودی وارد مدار می‌شود

29 خرداد 1396
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: دیزل ژنراتور بیمارستان کنگان به‌زودی وارد مدار می‌شود.

دکتر حسن حیدری در حاشیه راه‌اندازی دیزل ژنراتور اهدایی منطقه ویژه پارس اظهار داشت: بیمارستان به‌ویژه بخش الحاقی چند مدت پیش افتتاح‌شده است ولی به علت عدم وجود دیزل ژنراتورهای مناسب فقط بخشی از ساختمان الحاقی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
وی افزود: اکنون با راه‌اندازی این دیزل ژنراتور، توان بهره‌برداری از تمام بخش‌های ساختمان الحاقی خواهیم داشت و بخش‌های آی سی یو و داخلی که نیاز به برق‌های اضطراری و مناسب داشتند نیز اکنون شرایط مطلوبی پیداکرده‌اند.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با تقدیر از مجموعه نفت، مدیرعامل منطقه ویژه پارس و همکاران وی، خاطرنشان کرد: ما در این‌یک سال، شاهد کمک‌های بسیار خوب سازمان منطقه ویژه پارس به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بودیم که به راه‌اندازی بخش الحاقی (بخش اورژانس، بخش بستری، داخلی و آی سی یو) و هتلینگ و ام آر ای بیمارستان کمک شایانی کرد.
وی گفت: سازمان منطقه ویژه پارس با مدیریت خوب جناب آقای مهندس یوسفی کمک‌های خوبی نظیر فراهم آوردن پرواز رایگان برای پزشکان متخصص بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان انجام داده است.
دکتر حیدری ادامه داد: این عمل، نوعی ارزش‌گذاری و کرامت دهی به پزشک‌هایمان است و قطعاً این امتیازی است که بیمارستان کنگان در جذب نیروی متخصص به دست آورده است و امید می‌رود با عنایت و کمک‌های بیش‌ازپیش وی سازمان منطقه ویژه پارس، افق خوبی را برای آینده بیمارستان ترسیم کنیم.
وی افزود: در روزهای گذشته یک دستگاه دیزل ژنراتور و دو دستگاه سردخانه که مجموعاً دارای ارزش 20 میلیارد ریال است از طرف سازمان منطقه ویژه پارس به بیمارستان کنگان تحویل داده شد و همکاری‌ها تا راه‌اندازی دیزل ژنراتور، همچنان ادامه خواهد داشت.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان ضمن اشاره به افزایش جمعیتی (یک‌میلیون نفر) که طی یک سال اخیر شاهد آن بودیم، گفت: این تراکم جمعیت (مهاجر)، بعضاً شاغلین خود سازمان منطقه ویژه پارس و صنایع مرتبط با نفت و گاز هستند.
دکتر حیدری اظهار داشت: با توجه به کاستی‌ها و کمبودهای جدی فضای فیزیکی به‌خصوص در بخش زایشگاه، رادیولوژی و آزمایشگاه که کم‌توانی خدمات‌رسانی به مراجعین و بیماران را به دنبال داشته، انتظارات ما از حوزه نفت این است که کمک‌های بیشتری به این مجموعه درمانی داشته باشند.
دیزل ژنراتور اهدایی از طرف سازمان منطقه ویژه پارس بنا به درخواست رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، چند روز قبل در این مرکز درمانی تحویل داده شد و به‌زودی وارد مرحله راه‌اندازی نهایی خواهد شد.
انتهای پیام/ م.ص 4020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شهرستان.کنگان     بیمارستان     امام.خمینی     دکتر.حیدری     ژنراتور        
تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >