فرماندار دشتستان:
شاخص‌های بهداشت و درمان در شهرستان دشتستان ارتقاءیافته است

5 شهريور 1397
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: با اجرایی شدن طرح تحول سلامت در دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان رخ‌داده است که منجر به ارتقای سطح خدمات ارائه‌شده در شهرستان دشتستان شده است.

دکتر ارسلان زارع در آیین افتتاح خانه بهداشت خوشمکان گفت: امکانات قابل‌استفاده در مراکز و خانه‌های بهداشت، اورژانس‌های جاده‌ای و همچنین بیمارستان‌ها به‌طور چشمگیری ارتقاء پیدا کرد و همه خانه‌های بهداشتی و مراکز درمانی ازلحاظ سطح‌بندی و چیدمان استانداردسازی شده‌اند.
وی تصریح کرد: در شهرستان دشتستان بیش از 90 درصد از خانه‌های بهداشت نوسازی و یا بهسازی شده‌اند و در هفته دولت سال جاری شاهد افتتاح و بهره‌برداری از  9 خانه بهداشت و یک مرکز خدمات جامع سلامت در شهرستان هستیم.
دکتر زارع افزود: دیگر پروژه بزرگ در شهرستان دشتستان، بیمارستان 17 شهریور برازجان است که باهمت مسئولان استان و دانشگاه علوم پزشکی که از اوایل سال 97 اجرایی شد و تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی خاطرنشان کرد: ساختمان کلینیک تخصصی ویژه با 65 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان سال جاری به اتمام رسیده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
فرماندار دشتستان تصریح کرد: بخش دیالیز بیمارستان شهید گنجی که بنام مرحوم دکتر صالحی نام‌گذاری شده، با 13 تخت در بیمارستان شهید گنجی در آینده نزدیک افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
خانه بهداشت روستای خوشمکان در شهرستان دشتستان در چهارمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار دشتستان و جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح شد.
 
انتهای پیام/ س.غ/۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.دولت97     افتتاح     فرماندار     ارسلان.زارع     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >