با حضور استاندار بوشهر:
مرکز خدمات جامع سلامت بردستان افتتاح شد

21 بهمن 1396
مرکز خدمات جامع سلامت بردستان با حضور استاندار بوشهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت بردستان گفت: مرکز خدمات جامع سلامت بردستان با زیربنای 815 مترمربع در زمینی به مساحت شش هزار و 919 مترمربع ساخته‌شده است.
دکتر سعید کشمیری با تقدیر از فعالیت خیرین در حوزه سلامت به اعتبار تخصیصی برای احداث و تجهیز این مرکز اشاره کرد و گفت: مرکز خدمات جامع سلامت بردستان بااعتبار 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و کمک‌های خیّر سلامت به مدت دو سال تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.
وی افزود: عملیات احداث ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت بردستان با مشارکت شرکت متانول کاوه به‌عنوان خیّر سلامت بوده است و توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر محوطه‌سازی و خرید تجهیزات پزشکی، فنی و اداری و زیست پزشک صورت گرفته است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به واحدهای موجود در مرکز خدمات جامع سلامت بردستان اشاره کرد و گفت: ساختمان این مرکز شامل واحدهای مختلف بهداشتی درمانی از قبیل مطب پزشک، تزریقات و پانسمان، اتاق احیا، داروخانه، مبارزه با بیماری‌ها، بهداشت خانواده، بهداشت مدارس، مامایی، بهداشت محیط و پذیرش است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز با اشاره به جمعیت تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت بردستان اظهار داشت: این مرکز با تحت پوشش قرار دادن ساکنین شهر بردستان و روستاهای لمبدان پایینی، تل‌رییس، باغ عالی، جمرک شمالی و جنوبی، حسن‌آباد و باغ محمد صفر به جمعیتی بالغ‌بر شش هزار و 300 نفر خدمات بهداشتی درمانی ارایه می‌دهد.
آخوندی افزود: برای تمامی جمعیت تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت بردستان پرونده الکترونیک تشکیل‌شده است و بیش از 90 درصد این جمعیت یک‌بار مراقبت دریافت کرده‌اند.
وی گفت: این مرکز از طریق یک پایگاه سلامت ضمیمه و یک‌خانه بهداشت خدمات حوزه سلامت را به جمعیت تحت پوشش ارایه می‌دهد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاح     دکتر.سعید.کشمیری     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   21 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >